Atakent evden eve nakliyat şirketi
Atakent evden eve nakliyat şirketi
Anasayfa \ Blog \ Atakent evden eve nakliyat şirketi
Atakent evden eve nakliyat şirketi

Atakent Nakliyat Firmalari arasinda saygin ve güvenilir bir yere sahip olan, vermis oldugu hizli ve kaliteli nakliye hizmetleri ile de sektörün aranilan isimlerinden biri haline gelen firmamiz, bünyesinde bulunan zengin donanimlar ve deneyimli personel gruplari sayesinde her sektörün transfer ihtiyaçlarini karsilayacak kapasiteye sahip bir kurulustur. Evden eve tasimacilik hizmetleri ile girmis oldugu sektöre, pek çok alanin transportlarini da ekleyerek kendine genis kapsamli bir hizmet agi olusturan sirketimiz, sahip oldugu pek çok teknolojik tasima alternatiflerinden askili tasima teknigini kullanarak da Ataköy Magaza ve Fuar Nakliyati çalismalarini üstlenmektedir. Hizmetlerinde sinir tanimayan bunun içinde sigortali ulastirma islemleri ile ücretsiz ekspertiz desteklerini de müsterilerinin ihtiyaçlarina sunan firmamiz, demontaj, ambalajlama ve montaj çalismalari ile de bir nakliye firmasindan beklenenin üzerinde servisler sunmaktadir. Profesyonellige ve kaliteye verdigi önemle basariyi yakalayan ve bu zaferini de ekonomik fiyatla bir araya getirerek müsterileri ile kucaklasan sirketimiz, hedeflerinde herkesimden kitleye ulasarak, herkese özel çözümler sunmak için çalismaktadir.              

Atakent Büro Nakliyesi ve Atakent Evden eve Taşımacılık alanının en köklü ve lider isimlerinden bir tanesi olan, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile çalışacağı alana özel nakliye ayrıcalığı sunan firmamız özenle oluşturduğumuz her biri kendi alanında uzman çalışma ekibi, kapalı kasa farklı hacimlerden oluşan güçlü araç filosu ve daha kusursuz ve hızlı hizmet vermek için profesyonelce oluşturduğumuz ekipmanları ile sektörünün en iddialı nakliye hizmetlerine imzasını atmaktadır.

Diğer bütün ilçelerde olduğu gibi bu yöre insanı için de paketlemeli ve sigortalı taşımacılık hizmetleri veren, bu sayede hiç yorulmadan, iş gücü kaybı yaşamadan, bunalmadan yeni mekanlarınıza geçme fırsatı sağlayan şirketimiz, hastane nakliyesi yada Fabrika taşımacılığı gibi son derece büyük ve karmaşık alanların nakliyesini dahi sorunsuz ve profesyonelce gerçekleştirirken buna paralel olarak Atakent Kurumsal Taşımacılığı gereksinimlerine de başarı ile cevap verir. atakent nakliye şirketimize 444 6 136 dan ulaşabilirsiniz