Bağcılar nakliyeciler
Bağcılar nakliyeciler
Anasayfa \ Blog \ Bağcılar nakliyeciler
Bağcılar nakliyeciler

Nakliyecilikte en önemli kural, müsterilerin zaman ve is kaybi yasamadan, yeni alanlarina hizli ve güvenli bir sekilde ulasmalarini saglamaktir. Iste bu ilkeyle yola çikarak sektörün en profesyonel ve deneyimli transport hizmetlerini müsterilerin taleplerine sunan sirketimiz, Bagcilar da baslattigi hizmetini tüm Türkiye ye yayarak, gerek sehir içi, gerekse Sehirlerarasi bagcilar Nakliyat çalismalarinin yani sira, ofis, tekstil, fabrika ve esya depolama etütlerini de basariyla gerçeklestirebilmeyi saglamistir.  Sunmus oldugu ücretsiz ekspertiz ve sigortali bagcilar evden eve nakliyat ve  tasimacilik servisleriyle, alaninin en ayricalikli ve güven dolu hizmetlerini sunan firmamiz, nakil islemlerine baslamadan önce müsterilerini bütün detaylar hakkinda bilgilendirerek anlasmayi imzalamakta, gerekli bütün eleman ve araç desteklerini saglayarak da tasinmayi baslatmaktadir. Özenli demontajlama, kaliteli ambalajlama, hizli yükleme ve tasima ile itinali montajlama çalismalari yaparak, müsterilerine zahmetsiz ve konforlu bir transfer yasatan sirketimiz, nakliyat ta olasi bir hasar ya da kayip durumunda da zarar tazmin güvencesi vererek, müsterilerinin gönül rahatligi içerisinde esyalarini emanet etmelerini saglamaktadir.            

 

Yeni bir adrese taşınmanız gerekiyor ancak çalıştığınız için bu süreci dert ediyorsunuz yada son derece zahmetli ve stresli olan bu duruma nasıl tahammül edeceğinizi bilemiyorsunuz belki de şehir dışındasınız ve bu süreçte bulunmanız imkansızmış gibi görünüyor. Sakın bunları dert etmeyin. Çünkü artık Ambalajlı Taşımacılı hizmetlerimiz ile tüm bu sorunlarınıza cevap buluyoruz. İster bireysel isterse kurumsal alan olsun taşınma sürecine dair ne varsa her ayrıntısı ile biz ilgileniyor ve anahtar teslimi transfer çözümleri ile bu güne kadar eşine rastlamadığımız bir ayrıcalık ile sizin yapmanız gereken tüm işleri biz yapıyor, ilgilenmeniz gereken her ayrıntı ile bizzat biz ilgileniyoruz.

 

Bağcılar Evden eve Nakliyat hizmetlerini de tüm bu ayrıcalıklar eşliğinde şehir içi ve şehirlerarası mesafelerde emrinize sunan şirketimiz Bağcılar Kurumsal Nakliye alanında da bu benzersiz hizmet çözümlerine imzasını atmaktadır. Geniş araç filosu ve profesyonel kadrosu ile Fabrika ve hastane nakliyesi de dahil olmak üzere onlarca farklı ve büyük alanın eşya transferini de başarı ile yapabilecek kapasiteye sahip ender isimlerden bir tanesi olan kuruluşumuz bütün bu özel hizmetleri sigorta güvencesi ile taçlandırmakta, her konuda olduğu gibi burada da müşterilerine düşünüp zarar tazmin garantisi sağlamaktadır.