Ev toplama nasıl yapılır
Ev toplama nasıl yapılır
Anasayfa \ Blog \ Ev toplama nasıl yapılır
Ev toplama nasıl yapılır
İsmail KERVANCIOĞLU 28.01.2015 16:20:38 Evden Eve Nakliyat 1778

Nakliyat sektöründe seneleri veren kervan taşımacılık firması ilkeli ve sorunsuz nakliyeyi kendine hedef seçmiş istanbul evden eve nakliye sırasında yapılacak olan işlemler titizlik dikkat ve uzmanlık gerektirir biz bu konuda sizin için en önde gelen firma olmakta gurur duyuyoruz istanbul evden eve taşımacılık firması her zaman yaptığı büyük işlerle istanbulda tercih edenler gözde firmalardan birisidir.

Oturma odası koltuklar salonda olduğu gibi ilk önce naylonlara sarılıp daha sonra temiz yumuşak batteniyelere sarılamtadır aynı şekil çay sehpalarıda battaniyelere sarılma işlemi yapmaktadır.

Salon ise oturma gruplarında koltuklarda strece veya havalı naylonlara sarılma işlemi yapılmaktadır vitrin gibi cam eşyalarınızda firmamıza ait karton kutulara kolilenmektedir.

Yatak odası tabiki yataklar ilk önce naylona sarılmalı daha sonra da kılıflanmakta yastık ile yorganlar hurçlara konulup özel olarak paketlenmektedir giyisileriniz özel gardroplarımıza konulup özel ekibimiz tarafında monte edilmektedir.

Çocuklarınızın odası ise aynı yatak odasına uygulanan işlemi bunada yapmaktayız uzman ekibimiz her zaman montleme işlemlerini özenle yapmaktadır.

Kütüphanenizin varsa şayet kitaplarınızı özenle düzüp kutulara numara veriyoruz aynı serisi kayıp olmadan özenle evinize yerleştiriyoruz veya siz kendiniz yapıyorsunuz.