Göktürk evden eve taşıma
Göktürk evden eve taşıma
Anasayfa \ Blog \ Göktürk evden eve taşıma
Göktürk evden eve taşıma

Sektörün yenilik ve degisimlerini takip ederek, bünyesine kazandirmis oldugu teknolojik ve güvenli tasima sekilleri ile müsterilerine profesyonel transport imkânlarinin kapilarini açan firmamiz, genisleyen hizmet agi ve donanimlasan zengin alt yapisi ile her türlü ulastirma islemlerini, uygun araç ve tasima çözümleri ile gerçeklestirmektedir.

İ

stanbul’un tamamına ve ülke geneline taşıma hizmetleri sunan, otuz beş yıllık tecrübesi ve kurumsal kimliği ile en zorlu alanların nakliyesinin üstesinden bile kolayca gelen şirketimiz Göktürk Evdeneve Nakliyat alanında da sektörünün en iyilerinden bir tanesidir. Tamamen uzman kişilerden seçilmiş olan çalışma kadrosu, en son teknolojiye adapte olmuş yeni nesil ekipmanları, birbirinden farklı hacme sahip onlarca nakliye aracı ile profesyonel anlamda Göktürk Nakliyat hizmetleri sunan firmamız yalnız ev değil bunun yanı sıra iş yeri, ofis, büro, mağaza, dükkan ve alışveriş merkezi gibi gibi büyük ve farklı kulvarda olan alanların transferlerini de başarı ile gerçekleştirmektedir.

 

Göktürk Ofis Nakliyat hizmetleri ile alanda bulunan evrak, dosya dokümantasyonlara özel ambalaj ve koli yöntemleri kullanan, mobilya ve elektronik eşyaların demontajını sağlayarak kısa sürede işlemi gerçekleştirip iş gücü kaybını en aza indirgeyen, benzer hizmetleri yine her alana özel ekipman kullanarak diğer iş yeri ve kuruluşlar için de veren şirketimiz tüm bu hizmet safhalarını sigorta güvencesi altında gerçekleştirip yüz de yüz tazmin garantisi ile müşteri memnuniyetini kesin kılar. Bünyesine bulunan ekspertizler aracılığı ile büyük küçük ayrımı yapmadan her hizmeti önceden planlayıp belli bir sisteme oturtan ve bu sayede sorunsuz süreçlere imzasını atan firmamız fiyatlar konusunda da son derece mütevazidir.

 

Göktürk Evden eve nakliye ile sagladigi basariyi, bugün Göktürk villa Tasima alaninda da yakalayan firmamiz, daha pek çok alan ve sektörün transfer ihtiyaçlarini rahatlikla ve kolaylikla karsilayabilecek sistem ve donanimlara sahip bulunmaktadir. Müsterilerinin zahmetsiz bir transfer hizmeti alabilmesi adina, göndermis oldugu ekspertiz personelin gözüyle incelemeye alinan esyalar için, gerekli ambalajlama malzemeleri ve eleman desteklerinin tespiti yapilarak anlasma imzalanmakta ve tasima günü kararlastirilmaktadir. Anlasma saglanilan gün islemleri Koli, havali naylon, fiçi ve battaniye gibi malzemelerden olusan paketleme ürünleri kullanarak, uzman personel kadrosu tarafindan ambalajlama ve demontaj islemlerine tabi tutan firmamiz, daha sonra tasima ve montaj servisleri ile de hizmetlerini sonlandirmakta ve sorunsuz bir nakliye hizmeti olusturabilmek için gücünün üstünde emek sarf etmektedir.