Hadımköy ev ve ofis nakliyatı hizmetleri
Hadımköy ev ve ofis nakliyatı hizmetleri
Anasayfa \ Blog \ Hadımköy ev ve ofis nakliyatı hizmetleri
Hadımköy ev ve ofis nakliyatı hizmetleri

Istanbul’un her geçen gün daha da gelisen ve büyüyen ilçeleri arasinda yer alan Hadimköy de nakliye çalismalarina son hiz devam eden firmamiz, basta Hadimköy Evdeneve Nakliye olmak üzere bu yerleske içerisinde bulunan ofis ve is yerlerinin yeni adreslerine transferlerini saglamaktadir. Genç ve dinamik eleman kadrosu, son model araçlardan olusan filosu, profesyonel kurulus yapisi ile nakliyattan çok daha fazlasini yapan, yalniz esya transferi degil bu süreç içerisinde gereken ne varsa donanim ve personeli ile hepsini bizzat yapan sirketimiz sizlere zahmetsiz ve stressiz bir tasinma vaat etmektedir.Verdigi bütün hizmetlerde sigorta güvencesi olan, nakliye planlamasi ve yürütmesini önceden yaptigi ekspert çalismasi ile saglayan ve bu sayede sorunsuz bir süreç yasatan sirketimiz; ekonomik, garantili, hizli ve kusursuz evden eve taşıma islerine imzasini atmaktadir. Müsteri memnuniyeti ilkesinden asla ödün vermeyen, sundugu hizmet seçenekleri ile büyüklügü ve içerigi ne olursa olsun tasinmasi için gerekli olan ekipman ve donanima sahip olan sirketimiz, geleneksel yöntemlerin yani sira sizlerin yerine esyalarin demontesi, toplanmasi modern ve güvenli paket materyallerine sarilarak paketlenmesi, yükleme ve bosaltma hizmetlerini de oldukça ekonomik fiyatlara ve cazip ödeme seçeneklerine gerçeklestirmektedir.                        

Yeni bir eve yada iş yerine taşınacak olanların en çok korktuğu şey hiç şüphesiz alanın toplanması, ambalaj temini, marangoz ve tesisat işleridir. Sanki bunlar tamamlandıktan sonra geri kalan teferruat, daha sıkıntısız ve kolaydır. İşte bu ortak düşünceden yola çıkan ve hizmet alanı olan nakliyatta yalnız eşya transferi değil bundan önceki dönemde yapılması gereken işlere ortak olmak ve müşterilerinin yükünü hafifletmek gerektiğine inanan firmamız otuz yılı aşkın bir süredir taşımacılık, on yılı aşkın bir süredir de ambalaj, montaj/demontaj işlerini de içerisine alan kapsamlı ve yeni nesil nakliyat hizmetleri vermektedir.

İstanbul için şehir içi, tüm ülke sınırları içerisinde de Şehirlerarası Nakliyat mesaisi yapan kuruluşumuz Hadımköy Evdeneve Nakliyat alanında da en güçlü ve köklü isimlerden bir tanesidir. Elbette ki yalnız bireysel değil kurumsal anlamda da en başarılılarından olan ve başta Hadımköy Ofis Taşımacılığı olmak üzere banka, mağaza, büro hatta fabrika, hastane gibi farklı, büyük devasa yapıların yeni adreslerine gitme yolculuklarında da sizlere eşlik eden ve tüm bu hizmetleri sigorta güvencesi altında zarar tazmin garantisi ile veren şirketimiz, sizin yerinize alanın toplanması, ambalajlara sonrasında kolilere yerleştirilmesi,, montaj ve demontaj  işlemlerin hepsini yapmaktadır