Halkalı evden eve taşımacılık
Halkalı evden eve taşımacılık
Anasayfa \ Blog \ Halkalı evden eve taşımacılık
Halkalı evden eve taşımacılık

Halkali nakliyat hizmetin basarinin doruklarinda yer alabilmesi için kisiye ve kuruma özel olmasinin ilkesi ile çalismalarini yönlendiren firmamiz, bunun için her ihtiyaca uygun donanim ve ekipmanlari bünyesine kazandirmis, farkli ihtiyaçlara farkli çözüm yollari olusturmustur. Halkali Sehirlerarasi Tasimacilik ile adim attigi sektöre bugün ofis, magaza, banka, is yeri ve tekstil nakliyeleri gibi zorlu transportlari da ekleyen sirketimiz, ayrica parsiyel esya, fuar tasimaciligi ve çelik kasa transportu gibi zorlu ihtiyaçlari da basari ile gerçeklestirmektedir.

Hizmet yolculuğuna çıktığı günden beri kendisini sürekli yenileyen ve alanında yaşanan değişimlere kısa sürede ayak uydurarak müşterilerine her zaman hizmetin en gelişmiş ve modernini sunan kuruluşumuz şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat çözümleri ile her alanda yanlarında yer alır. Diğer pek çok ilçede olduğu gibi Halkalı Evdeneve Nakliyat alanında da müşteri odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel yaklaşımı ile lider olan bununla da kalmayıp Halkalı Kurumsal Taşımacılık konularında da getirdiği çözümlerle ve avrupa standartlarındaki hizmetleri ile tercih önceliği oluşturan kuruluşumuz Ambalajlı ve sigortalı nakliyat ayrıcalıkları ile bu süreci zahmetsiz ve güvenli kılar.

Ücretsiz ekspert hizmeti ile taşıyacağı alanı önceden görüp gerekli alt yapının hazırlanması ve sürecin en iyi şekilde planlanmasını sağlayan, paketleme hizmetleri ile eşyaların toplanması ve ambalajlanmasını sizin yerinize titizlikle yapan, isteyen müşterileri için depolama hizmetleri bile sunarak bir başka problemin çözüm ortaklığını yapan şirketimiz hızlı, güvenli, profesyonel olduğu kadar son derece cazip fiyatlı nakliye bedelleri ile de büyük ayrıcalık sağlar. Fuar Taşımacılığ, askılı tekstil, piyano, çelik kasa nakliyesi gibi son derece hassas, özel araç ve araç donanımı gerektiren alanlarda da iddialı ve yeterli isimlerden olan ve tam zamanında yerine teslimat sağlayan firmalardandır. 

Zengin donanimlari, genç ve dinamik çalisma ekipmanlari, emniyetli ambalajlama ve tasima metotlari ile bütün transferlerin üstesinden gelebilen firmamiz, zamanla girmis oldugu yarista, is kayiplarinin önüne geçecek, müsterilerini konforlu ve hizli transportlarla tanistiracak çalismalara imza atmaktadir. Hizmetlerini ekspertiz incelemesi, sözlesme imzalanmasi, anlasma gününün kararlastirilmasi, islemlerin baslatilip gerekli eleman ve araç desteklerinin saglanmasi, çalisma günü demontaj ve ambalajlama servisleri ile isleme baslanmasi, esyalarin araca yüklenmesi ve gidecegi alana ulastirilip montajlarinin yapilmasi ile sonlanan çalisma döngüsünü bu sekilde tamamlayan halkali evden eve nakliye kurulusumuz, kisacasi müsterilerine tam tesekküllü ve profesyonel bir hizmet sunmaktadir.