Kaliteli nakliyat hizmeti nasıl yapılır
Kaliteli nakliyat hizmeti nasıl yapılır
Anasayfa \ Blog \ Kaliteli nakliyat hizmeti nasıl yapılır
Kaliteli nakliyat hizmeti nasıl yapılır
İsmail KERVANCIOĞLU 26.12.2014 17:52:01 Evden Eve Nakliyat 1551

Taşınmak zor bir iştir ve masraflıdır ancak iyi ve planlı taşınmak isiz hem beklenmeyen harcamalardan kurtarır hem de eşyalarınızın güvenle taşınması sağlamak için kaliteli ve uzun yıllar piyasada iş yapan firmaları seçmeniz lazımdır.

Kırılabilecek cam eşyalarınız nakliyat firmaları tarafından ambalajlama işlemi yapılır bu yüzden eşyaları taşıyan firmaların dikkat etmesi lazım hangi eşya hangi odaya alacaksa taşıma yapan personeli yönlendirin.

İsterseniz kendiniz paketleme yaparak maliyetlerinizi düşerebilirsiniz. Esneklik olarak şehirlerarası taşımacılık hizmetinde eşyalarınızın beklemesinden sakınca görmüyorsa biraz tasarruf edebilirsiniz.

Gereksiz eşyalar size ekstra masraf demektir bu yüzden işinize yaramayan eşyalarınızı komşunuza verebilir çöpe atılacak varsa çöpe atabilirsiniz.

Paketleme ya da açma 

Yakıt ek ücreti

Asansörsüz bina için çıkma ücreti kamyonda eve olan yürüme mesafesinin uzaklığı piyano kasa gibi ekstra ağır eşyaların ek ücret mobilyalara demontajı ile montaj diğer aletler tarafından kurulum ek ücretleri faturanıza yansır tabi bunlar size sorulur tek tek uzman kişi tarafından anlatılır ve ona göre işe başlanır.