Kandilli nakliye hizmetleri
Kandilli nakliye hizmetleri
Anasayfa \ Blog \ Kandilli nakliye hizmetleri
Kandilli nakliye hizmetleri

Kervan kandilli evden eve nakliyat her hizmetin kisiye ve sektöre özel oldugunun düsüncesi ile çalismalarini genisleten ve donanimlarini zenginlestiren firmamiz, her beklentiye ve ihtiyaca hitap edecek tasima seçeneklerini, ekipmanlarini ve araç filolarini bu dogrultuda gelistirmis, bütün özellikleriyle müsterilerinin hizmetine vermistir.Kandilli Sehirlerarasi Nakliye Firmalari arasindaki farkini, sundugu profesyonel hizmetin kalitesi ile ortaya koyan, bu kompetanligini da sagladigi ücretsiz eksper destegi, ambalajli tasima servisi ve garantili nakliyat hizmetlerine borçlu olan sirketimiz, daima müsterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmak odakli çalismalar yapmaktadir.

 

Taşımacılık hizmetlerinde alışılagelmiş yöntemleri bir kenara bırakan, çok daha profesyonel ve sistemli çalışarak bir kabus gibi görünen bu süreci daha kolay atlatılabilen ve sıradanlaştıran firmamız pek çok il ve ilçede olduğu gibi Kandilli Evden eve Nakliyat alanında da tartışmasız lider isimlerden bir tanesidir. Pek bizler ne yapıyoruz da taşınma işlerini daha sıradan ve basit kılıyoruz?


Şüphesiz bu sürecin en zor ve sıkıntılı kısımları ambalaj bulma, eşyaları uygun bir biçimde kırılıp dökülmeyecek şekilde toparlama, demontaj ve yükleme boşaltma işlemleri. Peki tüm bu işleri sizin yerinize bizim yaptığımızı ve size hiç bir iş bırakmadığımızı söylesek… Hatta ve hatta bütün bunları sizin hassasiyet ve titizliğinizde yapacak güvenilir disiplinli çalışanlarımız ile gerçekleştirdiğimizi garanti etsek yeterli olur mu?

 

İşte tüm bunları gerçekten yapan ve size yapacak hiç bir iş yorulacak hiç bir ortam bırakmayan firmamız Kandilli Taşıma Şirketleri içerisinde bu açıdan en iddialı isimdir. A dan Z ye tüm taşınma sürecini sizin adınıza yöneten ve çalışanları ile bizzat gerçekleştiren bunu da sigorta kapsamına alarak zarar tazmin güvencesi altında sunan kuruluşumuz şehir içi ve şehirler arası alanlarda tüm kurum ve kuruluş binalarını özenle sorunsuz transfer eder.Hepside alaninda deneyimli personelleri ile anlasma saglanan gün, sifir hata payi, %100 hizli sevkiyat ile zaman ve is kaybini en aza indirgeyecek çalismalar gerçeklestirmek için mekana gelen sirketimiz, isleme bütün esyalarin sökülüp, koli, fiçi, havali naylon gibi malzemeler kullanarak ambalajlanmasi ve kapali süspansiyonlu araca yüklenmesi ile baslamaktadir.

 

Gidecegi alana en kisa süre içerisinde ulastirilan ve yeni alana esyalarin tasinip, montajlarinin yapilmasi ile sonlandirilan hizmet, herhangi bir sorunun olup olmadiginin kontrol edilmesi ile tamamlanmaktadir. Kandilli nakliye sirketleri sizlerde hizli ve güvenilir bir firma ile çalismak, esyalarinizin emniyetli transportundan emin olmak için bizimle irtibata geçebilir, ekonomik fiyata, kaliteli hizmet alabilirsiniz.