ofis taşıma şirketleri
ofis taşıma şirketleri
Anasayfa \ Blog \ ofis taşıma şirketleri
ofis taşıma şirketleri
CMSWebTasarim.com 28.07.2016 11:09:40 Evden Eve Nakliyat 940

 

İşlerinizi devam ettirdiğiniz, yürüttüğünüz ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz, taşıma işlerinizi yürüten nakliye firmasına, sadece eşyalarınızı değil; emeğinizi, çalışanlarınızın ekmek parası kazandığı işlerinizi ve prestijinizi de emanet edersiniz.

Ofis taşıma şirketleri arasında sizinle aynı iş etiğine sahip yani işini düzgün yapan bir firma seçmeniz oldukça önemlidir. Zira konu ofis taşımacılığı olduğunda taşınacak eşyalar birer mobilyadan ibaret değildir.

Önemli evraklar, faturalar, hesaplarınızın kayıtlı olduğu bilgisayar, çalışanlarınızın bilgileri hepsi taşınma konusunun önemli unsurlarıdır.

Ofisinizi Taşıma Kararı Aldığınızda Dikkat Etmeniz Gerekenler:

1. Ofisinizi taşımadan, eşyalarınızı toparlamadan önce bilgisayarınızda bulunan önemli olduğunu düşündüğünüz bilgileri yedekleyin.

2. Eşyaları toparlarken asıl iş konusu olan ve hali hazırda tamamlanması gereken işlerin evraklarını önce açılması gereken notu alınmış bir koliye koymanız, sonrasında evrakları arama telaşına düşmemenizi sağlayacaktır.

3. Önemli evraklarınızın fotokopisini alarak veya tarayarak yedekleme yapabilirsiniz.

4. Faturalarınız için ayrı bir koli hazırlamalısınız. Maliyenin bu konuda hassas olduğunu düşünürsek, kaybolma riskine karşı bir önlem olarak faturalarınızı mümkünse kendiniz taşıyabilirsiniz.

5. Arşivinizi kolilerken sırasını bozmamaya özen göstermeniz tekrar arşiv yapmak yükünden sizi kurtaracaktır.

Taşıma işlemini alelade bir iş olarak görmeyen bir firma ile çalışmak içinizin rahat olmasını sağlar. İşinizi, seçeceğiniz ofis taşıma şirketleri arasından profesyonelliğine, tecrübesine ve referanslarına güvendiğiniz, inandığınız firmaya emanet etmelisiniz. Nakliye sektörü kurumsallığın yeni yeni geliştirdiği bir sektör olduğu için bu oldukça önemlidir.