Ömerli evden eve taşıma firması
Ömerli evden eve taşıma firması
Anasayfa \ Blog \ Ömerli evden eve taşıma firması
Ömerli evden eve taşıma firması

Ömerli Evden eve Nakliyat ve Ömerli Kurumsal Taşımacılık alanlarında da aynı kalite ve hizmet standardını koruyan, verdiği paketlemeli ve sigortalı taşımacılık hizmetleri ile işlerinizi kolaylaştıran kuruluşumuz bu bölgede bulunan tüm ev, kamu ve kurumsal alanların yeni adreslerine taşınmasını ekonomik, zahmetsiz, hızlı ve kusursuz ayrıcalığı ile yapmaktadır.Hayatın her alanında olduğu gibi ev yada iş yerinizi taşıyacağınız zaman da iyi araştırma yapmalı, hizmet kalitesinden ödün vermeden daha ekonomik maliyetlere elde etmenin yollarını aramalısınız. Herkes nakliyat yapabilir ama her kes sigortalı, ambalajlı, asansörlü ve güvenli nakliyat yapamaz. Bu alana tam otuz beş yılını veren ve hizmet yolculuğuna çıktığı günden beri hep en iyisi en kusursuzunu yapmayı arzulayan firmamız bu gün geldiği noktada ülkemizin en iyi nakliye Şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmış, en çok tercih edilen isimler arasında yerini almıştır..

Nakliye sektörüne adim attigi günden bu yana, kaliteli hizmet ilkesinden taviz vermeden, kaliplasmis hizmet potansiyeli ve engin deneyimleri ile müsterilerine profesyonel bir transportun kapilarini açan firmamiz, çagdas teknolojinin getirmis oldugu yeniklerle dolu donanimlarina çalismalarinda yer vererek, her talebi ve ihtiyaci karsilayacak tasimacilik çözümlerini olusturmus olmaktadir. Müsterilerinin memnuniyetini ve beklentisini ön planda tutarak, çalismalarinda ekonomik fiyat anlayisini benimseyen ve transferlerini de sigorta kapsamina dahil eden sirketimiz, ofis, fabrika, hastane gibi alanlarin transportlarini da Ömerli evden eve tasimacilik  Kurumsal Is yeri Tasimacilik hizmetleri çerçevesinde gerçeklestirmektedir.

Sahip oldugu donanimli araç filosu, deneyimli personel kadrosu ve genis kapsamli hizmet panosu ile müsterilerini is ve zaman kaybina ugratmadan, anlasilan gün ve saatte, çalismalarini yürüten ve sonlandiran kurulusumuz, hizmetlerini; esya demontaji, paketleme, araca yükleme, tasima ve montaj servisleri dâhilinde gerçeklestirmektedir. Misyonunu Amatör nakliyatçiliga son vermek olan sirketimizin tek amaci, müsterilerine birinci sinif kalitede, hizli ve güvenilir nakliyatin konforunu yasatmaktir.  Ömerli Taşımacılık ve nakliye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın