şehirler arası nakliye ücreti
şehirler arası nakliye ücreti
Anasayfa \ Blog \ şehirler arası nakliye ücreti
şehirler arası nakliye ücreti
İsmail KERVANCIOĞLU 23.06.2016 16:51:23 Evden Eve Nakliyat 1006

 

Firmamız siz değerli müşterilerimizin şehirlerarası ve şehir içi tüm nakliye hizmetlerinde sizlerin yanında her zaman yer almaktadır. Firmamız sizlere verdiği güven ile şehirlerarası şehir içi evden eve her türlü taşıma ve nakliye işlerinde size özel şehirlerarası nakliye ücreti belirlemekte ve size özel hizmet sağlamaktadır.

Taşınacak malzemelerin paketlenmesi, korunması, gibi konularda sizlere titizlikle yardımcı olunmakta sizlerin istediği şartları sağlamaktayız. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren taşınacak ev eşyası, mal ve her türlü taşınabilir ürünlerin verdiğiniz adresten sağlıklı bir şekilde profesyonel ekiplerimizde sizlerden alınıp nakletmek istediğiniz yere hiçbir hasar olmadan sağlıklı bir şekilde evinize veya iş yerlerinize teslim ediyoruz.

İşletmemiz isterseniz gidiş dönüş isterseniz tek yön olarak sizlere şehirlerarası nakliye ücreti belirlemekte ve size daha ekonomik bir nakliye hizmeti sunmakta olup aynı zamanda teslim ettiğiniz ürünlerin eksiksiz ve sağlıklı olarak sizlere teslim etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarının taşıyacak aracın şehir içi veya şehirlerarası veyahut aynı şehirde ilçeler arası olmak kaydıyla sizlere mesafe hesabı yapılır ayrıca taşımada sizlere yardımcı olacak personellerimizin kaç kişi olacağı ve sizlere daha iyi hizmeti en ekonomik şartlarda yapabileceğimiz hesaplanarak sizlere fiyat verilir.

Firmamız nakliye yapılan müşterilerimizin nakliye sonrası memnuniyetlerini ve yapılan nakliyelerin istatistiklerini tutmakta olup, istediğiniz her türlü konularda sizlere nakliye ve şehirlerarası taşıma ve taşınma konularında sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız nakliyede tercih ettiğiniz yol, tercih ettiğiniz araç, tercihte bulunduğunuz ödeme koşulları, nakliyenin yapılacağı tarih aralığı ve nakliyede istediğiniz diğer hizmetler konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız yeni araç modelleri ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet vermekte olup Şehirlerarası ve evden eve nakliye Belgesi bulunmaktadır. Türkiye’nin her köşesine evden eve şehirlerarası taşımacılık ve nakliye konusunda ulaşmak istediğiniz yere sizleri ulaştırıyoruz. Türkiye geneli istediğiniz noktaya adrese teslim.

Firmamız sizlerden aldığı güven ile müşteri memnuniyetiyle karşılanmakta ve bizleri tercih etmektedirler, siz isteyin biz sizi sevdiklerinize ulaştıralım. Sizlere sıcak bir yuva kurmak için Firmamız siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.