Şişli nakliyat
Şişli nakliyat
Anasayfa \ Blog \ Şişli nakliyat
Şişli nakliyat
Şişli Evden eve Taşımacılık alanında köklü kimliği ve hizmet kalitesi ile ön planda olan, adres değişikliği gerektiği durumlarda bu sürecin en zor safhası olan eşya transferi konusunda profesyonel hatta lider olan kuruluşumuz Kurum Nakliyesi hususunda da aynı başarı çıtasına sahiptir. Güçlü firma yapısı ile fabrika, banka, okul, hastane gibi son derece büyük ve zorlu alanların nakliyesini gerçekleştirebilen sayılı isimler arasında bulunan, yalnız İstanbul değil tüm ülke genelinde taşımacılık çözümleri sunan şirketimiz fiyatlar konusunda da oldukça mütevazidir.
 
Çalışma prensip ve yöntemlerine geldiğimizde ise son derece titiz ve müşteri odaklı çalışan, tüm süreci müşteri memnuniyetine göre planlayan firmamız işe; ekspertiz aracılığı ile alan incelemesi, eşya tespitinin yapılmasının ardından transferin detaylı bir biçimde planlanması, Nakliye Fiyatı konusunun belirlenmesi, ihtiyaç duyulan eleman ve araç adedinin saptanması ile başlar. Sevkiyat günü geldiğinde tam kadro zamanında kapınızın önünde hazır bulunan ve eşyalarınızın demontaj ve ambalajlanması işlerine bir an önce başlayan kuruluşumuz bu güne kadar yaşadığınız en zahmetsiz taşınma işlemini sunar.
 
Tüm bu hizmetleri Sigortalı Nakliye  farkı ile güvence altına alan ve her hangi bir aksaklık, kaza yaşanması durumunda ekspertizin belirlediği ölçüye göre zarar tazmini yapan firmamız; ekonomik, hızlı, zahmetsiz ve Avrupa standartlarında kaliteye sahip olduğu kadar güvenli ve sigorta güvenceli transfer hizmetlerine de imzasını atar.
 

Bu dev metropolün en merkezi ilçelerinden bir tanesi olan ve oldukça köklü bir geçmise dayanan Şişli de Evden eve Nakliyat basta olmak üzere tüm özel sektör ve kamu binalarinin tasinmasini saglayan firmamiz, bu nezih bölgenin kalitesine yakisan, Avrupa standartlarinda transfer çözümleri sunmaktadir. Çagimizin gereksinimlerine uygun teknolojilerle donatilmis araç ve ekipmanlari, isinde uzman çalisma arkadaslari ve yüksek hizmet potansiyeli ile tasinacak mekan ne yada ne büyüklükte olursa olsun hiç zorluk yasamadan kolayca nakleden firmamiz, oldukça uygun ödeme sartlari ve ekonomik nakliye firmalari arasinda cazip fiyatlara sahip tasinma seçenekleri üretmektedir.Günlük kosusturmalarin yorucu, is hayatinin ise son derece yogun oldugu günümüz sartlarinda bir de tasinma islerinin stres ve zahmetini çekmemeniz için son derece farkli ve kapsamli hizmetler sunan sirketimiz, tasinacak alani sizin yerinize toplayip paketleyerek tasinmaya hazir hale getirmektedir. Son derece modern ve güvenli paket materyalleri ile verdigi bu hizmet ayrica sizi is gücü kaybi yasamaktan da kurtarmaktadir. Kizakli sisteme sahip araç filosu ile yüksek katlarda bulunan kolilerin indirilip çikartilmasini da son derece pratik ve hizli yapan firmamiz,sisli ofis ve is yeri tasimaciliginda  bu güne kadar hiç yasamadiginiz bir süreç yürütür.