Evden Eve Nakliye Fiyatları
Evden Eve Nakliye Fiyatları
Anasayfa \ Blog \ Evden Eve Nakliye Fiyatları
Evden Eve Nakliye Fiyatları
CMSWebTasarim.com 12.07.2016 17:22:14 Evden Eve Nakliyat 948

 

Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere stabil bir hizmet değildir. Hizmetin stabil olmayan hizmetle birlikte ücrette de değişikliğe neden olmaktadır.

Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, çalışan eleman ve mesafe gibi kavramların fiyat ve süre gibi hususların etki etmesiyle yan faktörlerin değişikliğine sebep olur.

Hizmet mi Ürün mü?

Evden eve nakliyat fiyatları bazında hizmet alınırken klasik anlamda bir ürün değil de bir hizmet alındığı, bu hizmet karşılığında da fiyatı belirleyen öğelerin zaman, uzaklık, emek sarf etme ve yüksek kalite olduğu ve her taşınan konutun aynı standart koşullar altında taşınmadığı da bilinmelidir

Peki, Fiyatlar Nasıl?

(A kişisi 2+1'lik bir evi 500 TL fiyata taşıtırken siz 1000 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Bunun nedeniyse taşınacak olan eşyalarınızın ebadı, kapladığı yer, uygulanması gereken özen, katlar arasındaki fark, monte - de monte edilecek eşya sayısı, eleman sayısı ve uzaklık Bu işte birebir yaşanmış bir örnek daha vermek gerek görülürse; Batı Şehirde bulunan 2+1'lik bir evin maliyetiyle daha az talep gören orta sınıfta bir yerde olan mahallede oturan aşağı yukarı aynı ebatta bir evin nakliye tutarı aynı olmamaktadır. Bunun birinci nedeni Batı Şehirde aracın taşınılacak olan kısmın önüne bırakmamasıdır.

Taşınacak insanların bu duruma ilk gözlemlerinden farklı bakış açısı ile baksalar da taşıma ve hizmet esnasında veya yetkili kişiden bilgi alırken durumun özünü anladığını görüyoruz Fakat dediğimiz

Ama ortalama bir fiyat tablosu çizecek olursak;

1+1 700 TL

2+1 1000  TL

3+1 1500

4+1 2500tl

Fakat dediğimiz gibi ‘Bizler 1. öncelik olarak hizmet vermeyi düşünüyoruz’.

Evden eve nakliye fiyatları konusunda bilgi alırken bunları gözden kaçırmayınız.