İzmir Evden Eve Nakliyat
İzmir Evden Eve Nakliyat
Anasayfa \ Blog \ İzmir Evden Eve Nakliyat
İzmir Evden Eve Nakliyat
İsmail KERVANCIOĞLU 02.12.2014 13:55:02 Evden Eve Nakliyat 1704

Ege’nin incisi, ülkemizin ise en özel sehirlerinden bir tanesi olan Izmir de adres degisikligi yapacak olan ev sahiplerine çok özel kosullarda ve standartlarda nakliye çözümleri sunan kurulusumuz, Izmir Evdeneve Nakliyat Firmalari içerisinde bu statüsü ile tercih sebebi olmaktadir. Bu güzide ilimizde bulunan her yerleske için ayni kalitede ve kapsamdaki hizmetleri götüren, hem sehir içi hem desehirlerarasi nakliyat izmir alanlarda transferi saglayan sirketimiz, basta konutlar olmak üzere tüm is yeri ve kamusal alanlarin nakliyesini basari ile gerçeklestiriyor. Sahip oldugu güçlü alt yapi ve profesyonel kurulus potansiyeli ile mekanin boyut ve içerigi ne olursa olsun sorunsuz transfer edebilme yetenegine sahip olan firmamiz, hizmetlerinin her asamasinda sigorta güvencesi sagliyor.

Tarihi yönü, doğal güzellikleri, deniz ve kusursuz sahilleri ile tam bir turizm cenneti olan İzmir, kalabalık nüfusu ve yaygın yapılaşması ile ülkemizin metropol şehirlerinden bir tanesidir. Tarımsal alan ve sebze yetiştiriciliği yönünden de oldukça aktif olan bu ilimiz sakinlerinin gerek duyduğu İzmir Nakliyat gereksinimlerini kusursuz ölçülerde ve Avrupa standartlarında karşılayan kuruluşumuz başta İzmir Evdeneve Nakliyat olmak üzere onlarca farklı başlık altında İzmir Kurumsal Taşımacılık ve Kamu Kurum Nakliyesi gerçekleştirmektedir.

 

Hizmet sınırımız yada gücümüzün ne olduğu konusunu merak eden müşterilerimiz için şu kadarını söylemeliyiz ki gerek araç donanım ve kapasitesi gerek çalışma kadrosu gerekse birikimleri ile endüstriyel alanda faaliyet gösteren her türlü fabrikayı, bir il içerisinde hizmet veren devasa araştırma hastanesini yada bir kamu binasını istenilen adrese transfer edebilecek alt yapı ve deneyime sahibiz.

 

Ücretsiz verdiğimiz ekpertiz hizmeti ile taşınacak alanda ön çalışma yapıyor, sigorta ve nakliye fiyatını belirliyor, kendimiz temin ettiğimiz ambalaj çözümleri ile mekanda bulunan eşyaları güvenli bir şekilde toplayıp paketliyor, mobilya ve elektronik eşyaların demontesini yaparak transfere hazır hale getiriyor, kolileri araçlara yüklüyor ve yeni adreslerine güvenle taşıyoruz. Üstelik de tüm bu hizmet aşamalarını sigorta kapsamına alıyor, zarar tazmin garantisi sağlıyoruz.Dileyen müsterileri için yalniz nakliye araci ve yükleme elemani temin ederken, zaman ve eleman sikintisi olanlar için ise esyalarin toplanmasi, demontesi, paketlenmesi ve tasinmasi islerinin tamamini üstlenerek zahmetsiz bir tasinma sürecine imzasini atiyor. Bunun yani sira bünyesinde bulunan modern ve güvenli depolari ile depo nakliyesi, güçlü alt yapisi ile okul, hastane, fabrika, magaza gibi büyük çapli alanlarin esya transferlerini de ayni kalite ve yüksek standartlarda gerçeklestiren sirketimiz, ekonomik fiyatlari ve sundugu uygun ödeme seçenekleri ile de göz dolduruyor.