Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Anasayfa \ Blog \ Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat

Istanbul’un güzide ilçelerinden bir tanesi olan Pendik de, Pendik Evden eve nakliye hizmeteti sunan firmamiz kalitesi ve verdigi hizmetlerin kapsami ile büyük fark yaratmaktadir. Çok uzun yillardir bu sektörde olan ve bu güne kadar yüzlerce ev ve is yerinin esya transferini basari ile gerçeklestirmis olmanin hakli gururunu yasayan sirketimiz, sehir içi pendik evden eve nakliyat  ve sehirlerarasi yollarda parsiyel ve alan tasimaciligi yapmaktadir. Profesyonel ekibimiz, genis araç filomuz ve sizlere vermis oldugumuz güvencemiz ilependik evden eve nakliyat firmalari arasinda liderligimizi korumaktayiz.

Anadolu yakasının en nezih ve şirin yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Pendik’te de tıpkı diğer il ve ilçelerde olduğu gibi köklü ve profesyonel anlamda taşıma hizmetleri sunan firmamız Pendik Evdeneve Nakliyat konusunda üzerine isim tanımamaktadır. Profesyonel bir ekip ve yılların bilgi birikimi ışığında sorunsuz ve seri nakliye hizmetlerini son derece ekonomik Pendik Nakliyat Fiyatları ayrıcalığı ile ayağınıza getiren, çalışmalarını modern yöntem ve ekipmanlar ile destekleyerek bu güne kadar gördüğünüz en sorunsuz adres değişikliği sürecini yaşatan şirketimiz bir kez çalışanın bir daha asla vazgeçemeyeceği, yakınlarına da tavsiye edeceği bir firma yapısına sahiptir.
 
Ücretsiz ekspert hizmeti ile çalışacağı alanı önceden gören, kesin fiyat belirlemesi, kullanılacak paket yöntemleri, gerekli eleman sayısı ve lazım gelen araç kapasitesi ve adedini kesin olarak belirleyip kötü sürprizler yaşanmasına engel olan ve işini şansa bırakmayan şirketimiz taşınmanın yükünü üzerinizden tamamen alarak zahmetsiz bir süreç yaşamanız için elinden geleni yapar. Verdiği tüm hizmetleri sigorta güvencesinde yapan, her hangi bir ziyan oluşması durumunda tüm zararı tazmin ederek müşterilerinin mağduriyet yaşamasına engel olan kuruluşumuz süreç esnasında montaj ve demontaj işlemlerinde de bizzat sorumludur.
 

 Misyon

Öncelikli misyonu müsteri memnuniyeti olan, bunun için hem elemanlari hem de ekipman ve donanimlari ile araliksiz çalisan firmamiz sadece esya tasimaciligi degil, bunun öncesinde yapilan mobilya ve elektronik esyalarin monte ve demontesi, toplanmasi, paketlenmesi ve araçlara yüklenmesini gibi asil zorlu isleri de bizzat kendisi gerçeklestirmektedir.Demonte ve paketleme islemlerini itina ile yapan hem bu esnada hem yükleme, tasima, bosaltma, montaj esnasinda azami hassasiyet ve titizlik göstererek en ufak hasardan kaçinan çalisanlarimiz, isinde uzman ve alaninda deneyimli kisilerden olup alaninin en iyi hizmetlerini vermektedir. Bunun yani sira Pendik Nakliye Fiyatlari ile de rakiplerinden fark yaratan son derece ekonomik fiyatlara ve cazip ödeme seçeneklerine sahip nakliye çözümleri sunan firmamiz, tüm hizmet süreci boyunca gerçeklestirdigi her islemi sigorta kapsamina alip, aksiliklerin yasanmasi durumunda zarar tazmin garantisi saglamaktadir. Hizmet kosullari, fiyat bilgileri ve kapsam hakkinda merak ettiginiz her sey için çagri merkezimizi günün her saniyesinde arayabilirsiniz.