İkitelli ev nakliyatı
İkitelli ev nakliyatı
Anasayfa \ Blog \ İkitelli ev nakliyatı
İkitelli ev nakliyatı

Ikitelli evden eve nakliyat azminden ve istikrarindan aldigi güçle, her geçen gün büyüyerek alaninin lider ve markalasmis isimlerinden biri olma yolunda hizla ilerleyen kurulusumuz, uzun yillarin kazandirdigi deneyimler, sahip oldugu teknolojik donanimlar sayesinde müsterilerine profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktadir. Sahip oldugu genis araç filosu, agir ve ebatli esyalar için saglamis oldugu vinçli tasima metodu ve ikitelli büro Nakliyesiiçin kullanmis oldugu askili tasima alternatifleri ile her sektörün transfer ihtiyacini, farkli donanimlarla basarili bir sekilde karsilayan firmamiz, müsterilerini zamandan ve is kaybindan tasarruf edecek çözümlerle tanistirmaktadir.

Hizmet alanında otuz beş yıllık zaman dilimini geride bırakan, bu süre zarfında gerçekleştirdiği binlerce nakliye hizmetini her defasında kendisine yakışan bir biçimde başarı ile tamamlayıp her daim müşteri memnuniyeti kazanan kuruluşumuz, bu gün geldiği noktada ülkemizin en köklü Taşıma Şirketleri içerisinde yer almayı başarmıştır.

İstanbul’un tüm semtlerine ve İstanbul’dan bütün illere hizmet veren, kurumsal ve kamusal alan nakliyesinde tartışmasız lider olan firmamız İkitelli Evdeneve Nakliyat alanında da en çok tercih edilen ve müşteri geri dönüşü sağlayan isimler arasındadır.

Ücretsiz ekspert hizmeti ile süreci profesyonel bir yaklaşım ile planlayıp en doğru stratejileri belirleyen, Ambalaj ve Paketleme hizmetleri ile ev yada iş yerlerinizi sizin adınıza titiz bir yaklaşım ile toplayıp kolileyerek transfere hazır hale getiren kuruluşumuz tüm bu üstün standartları ile İkitelli Taşıma Firmaları arasında fark yaratır.

Aldığı her işe aynı ciddiyet ile yaklaşan taşıyacağı alan ister bir fabrika isterse bir daire olursa mutlaka sigorta güvencesine alıp müşterilerinin çıkarlarını koruyan ve aynı standartlarda hizmet sunan firmamız İkitelli Nakliye Fiyatları konusundaki makul tutumu ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile her zaman öncelikli tercih sebebi olur.

ikitelli evden eve tasimacilikta sundugu ücretsiz eksper destegi sayesinde, islemlerin daha hizli baslayip, gerekli teskilatin kurulup, çalismalara biran önce start verilmesine olanak saglayan kurulusumuz, alaninda uzman personel kadrosu ile bütün çalismalari üstlenerek, montaj ve ambalajlama hizmetleri çerçevesinde hizmetlerini gerçeklestirmektedir. Tasidigi bütün esyalari garanti kapsamina alarak, kendinden emin ve güvenilir bir firma profili sergileyen sirketimiz, kalitesini ve seçkinligini sahip oldugu referanslar ve tecrübeli hizmet potansiyeli ile ortaya koymaktadir.